Saša Šeflová (47 let)
redaktorka Super.cz


Mariana Prachařová v novém klipu k písni Heart of Gold. Video: Mad Baker Music

Kráska z Ulice to zkouší jako zpěvačka. Takhle to snad sestře Jakuba Prachaře ještě nikdy neslušelo

Jako seriálová herečka si dala Mariana Prachařová (27) pauzu, poté co se její postava vytratila z nekonečného seriálu Ulice. Sympatická blondýnka ale nezahálí, právě totiž vydala svůj první videoklip k debutové skladbě Heart of Gold.

„Natáčení probíhalo skvěle. Obklopila jsem se kamarády a skvělým týmem a myslím, že výsledek stojí za to. Točili jsme přes noc od devíti od večera do osmi hodin do rána v pražském ateliéru. Nočky jsem se zprvu bála, ale nakonec na mě padla únava až kolem sedmé hodiny ráno. Moc jsem si natáčení užívala 
a na svůj singl jsem velmi pyšná,“ říká Mariana.

Písnička Heart of Gold je podle jejích slov jakýmsi obrazem nedostupné dívky. „Videoklip se od toho odvíjí – chtěla jsem ho pojmout hodně umělecky a jinak, než se u nás běžně dělá,“ říká. Jako zásadní prvky klipu vidí lokace, oblečení, styling či světlo. „Doufám, že díky tomu všemu i úžasné tanečnici Dominice Červinkové je klip jiný, odvážný a extravagantní,“ říká mladší sestra Jakuba Prachaře (38).

Skladba Heart of Gold má současný zvuk, autorem textu je Jiří Burian. „Text i melodickou linku zpěvu jsem měl připravenou ze svého studia, Mariana tomu celému vdechla duši a bylo hezké sledovat, jak song díky její interpretaci ožil,“ dodává Burian. Kromě Mariany Prachařové a tanečnice Dominiky Červinkové si ve videoklipu zahrála i zlatá rybička jménem Donald. 

Saša Šeflová , Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků