Šárka Ullrichová (46 let)
herečka

Bulvární status: Utekla z Prahy na samotu, aby se mohla věnovat svému duševnu Autor: ank


Jakub Štáfek měl minimálně pětky.

Jakub Štáfek měl minimálně pětky. Herminapress

Mejdan Ulice rozjel šílený Štáfek: Loni zadek v boratovských plavkách, letos pořádné balony

Když seriál Ulice pořádá večírek, dá se čekat, že některý z mladých herců něco provede. Na jistotu se dá sázet v případě Jakuba Štáfka, který už je seriálovým veteránem. Na loňské párty, která proběhla u Vltavy, se po prohrané sázce objevil v boratovských plavkách a ukázal vše, co bychom možná ani vidět nechtěli.

Letos se pro jistotu setkání herců zorganizovalo na sportovišti v Malešicích, kde nic podobného nehrozilo. Pozadí sice předváděl osmnáctiletý Johan Mádr, ale mohl se jen v přímém vstupu televizních novin, na titulní strany se nedostal. A tak opět dostal prostor Jakub, jenž předváděl, jak by vypadal, kdyby si nechal pořídit poprsí o velikosti Julie Zugarové.

Jinak ale tým věnoval hlavně sportům. Odpoledne venkovním, navečer bowlingu. Ve sportovním oblečku přišla i Hana Maciuchová (76), ale místo hry s koulemi si nakonec raději povídala s kolegy. Třeba s Alexandrem Minajevem se hned tak neuvidí. V Ulici skončil, protože jeho postava uhořela. Prý se chystá domů, do Ruska. Postavičku v upnutých úpletových šatech předváděla Šárka Ullrichová (46). 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek