Sandra Nováková (39 let)
herečka

Bulvární status: V obchodech po ní stále chtějí občanku. Autor: ank


Herečka Sandra Nováková a režisér Vojtěch Moravec Super.cz

To nejsou opravdové bradavky, ale rekvizita: Sandra Nováková si nevzala podprsenku a předvedla parádní figuru

Sandře Novákové (39) a Vojtěchu Moravci to klape nejen v soukromí, ale také na place.
Po úspěšném filmu Matky začali natáčet další komedii s názvem Hádkovi, kde se budou řešit rodinné a vztahové neshody. Zajímalo nás, jestli k námětu filmu přispěly i jejich vlastní zkušenosti.

„My se hádáme furt. On se totiž Vojta hrozně rád hádá a někdy se to už nedá vydržet, tak jsme potřebovali takový určitý druh terapie,“ směje se herečka. „Nejvtipnější na našich hádkách je asi to, že si potom nepamatujeme, proč vznikly. A o tom je ten film taky,“ prozradila dále Super.cz

Sandře, kterou jsme zastihli přímo v ateliérech, to ve filmovém outfitu moc slušelo. V džínových kraťasech předvedla skvělou figuru a dlouhé štíhlé nožky. Jen málokdo by věřil, že není čerstvou maturantkou, ale maminkou skoro šestiletého syna.

I Hynek Čermák a jeho éterická manželka se umí někdy pohádat: Když to bouchne, je to velká rána, říká herec

Největším poutačem zraku byl ovšem růžový top, zpod kterého herečce prosvítaly bradavky. Jak jsme se zanedlouho dozvěděli, byl to záměr a jedná se o molitanovou „rekvizitu“.

„Nemám podprsenku, to je schválně, aby byly vidět ty velký bradavky, ony totiž v tom filmu hrají,“ vtipkuje Sandra. „Ony jsou tak velký, že můžou samy hrát, kvůli nim jsme vlastně obsadili Sandru,“ přidává se ke šprýmům partner a režisér snímku Vojta Moravec. Téma padlo i na žárlivost během natáčení intimních scén. Podívejte se v rozhovoru. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků