Sam Smith (30 let)
zpěvák

Bulvární status: Posbíral hudební ceny a označuje se za bezpohlavního. Autor: kj


Sam Smith

Sam Smith Profimedia.cz

Bál se zůstat během karantény bez partnera, teď si hledá někoho staršího: Bezpohlavní zpěvák je připraven na novou lásku

Oscarový zpěvák Sam Smith (30) v rozhovoru pro rádio SiriusXM přiznal, že zpanikařil, když v Británii nastala karanténa a on si uvědomil, že je bez partnera. Sledujícím na sociálních sítích dokonce předvedl, jak moc si v izolaci zoufá. Jednalo se ovšem pouze o vtip.

„První dva týdny jsem si říkal 'Ježíši, vždyť jsem single', zkoušel jsem seznamovací appku, ale byla to katastrofa,“ postěžoval si. „Vytvoříš si k těm lidem vztah a navazuješ přes telefon karanténní přátelství, je to nebezpečné,“ nechal se slyšet umělec, který loni vystoupil jako bezpohlavní.

Po zkušenostech s randící aplikací si tak raději hledá někoho staršího, vyzrálejšího. „Myslím, že teď chci být s někým starším, s někým, kdo má nějaké vášně a svůj vlastní drive. Je hezké randit přes telefon, nedělal jsem to roky, ale chci nějakou pořádnou romanci,“ vysvětlil.

Zpěvákovým posledním partnerem byl herec Brandon Flynn, s nímž se rozešel v roce 2018. Byl to také jeho jediný vážný vztah. Rozchod Sama, který se celý život potýká s depresemi, tvrdě zasáhl. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků