Salma Hayek (54 let)
herečka

Bulvární status: Smyslná pýcha celého Mexika... Autor: dp


V odvážném outfitu, který na sobě Ellie měla, jsme si mohli téměř do detailu prohlédnout, jak vypadají její ňadra.

V odvážném outfitu, který na sobě Ellie měla, jsme si mohli téměř do detailu prohlédnout, jak vypadají její ňadra. Profimedia.cz

Oblíbená britská zpěvačka Ellie Goulding (30) se v Paříži předvedla bez podprsenky. A bylo na co koukat!

Vítězka ceny kritiků na BRIT Awards z roku 2014, populární britská multiinstrumentalistka a zpěvačka Ellie Goulding (34), si vyrazila do Paříže načerpat módní inspiraci na přehlídku nové kolekce slavné návrhářky Stelly McCartney.

Moc jí to slušelo. Už když vystupovala z auta, tak bylo na co koukat. Ellie na sobě měla sice trochu strakatou, ale o to více sexy kombinaci poskládanou z krátkých černých kozaček na vysokém podpatku, které její hezké nohy ještě prodloužily, a zlaté sukně s dezénem evokujícím stékající vodu.

Ve svém křiklavě červeném úpletovém svetříku, pod nímž neměla podprsenku, se pak stala mezi dalšími hvězdnými návštěvníky (např. australská popová princezna Kylie Minogue (52), hollywoodská ikona, herečka Salma Hayek (54), a další) výraznou ozdobou této akce. Byl totiž tak přiléhavý a průsvitný, že její ňadra sice zakrýval, přesto jejich tvar dokonale přiznal. Tahle „bloncka“ se toho zkrátka nebojí. 

Super.cz


Časová osa článků