Sabina Křováková (30 let)
zpěvačka, vítězka třetí ČS SuperStar

Bulvární status: Vítězka třetí Česko Slovenské SuperStar rozjela sólovou kariéru. Autor: daz


Věřili byste tomu? Křehulka Sabina Křováková si prý umí pořádně dupnout!

Věřili byste tomu? Křehulka Sabina Křováková si prý umí pořádně dupnout! Michaela Feuereislová

Křehká květinka? Vítězka SuperStar Křováková zametla s podřízenými drsně jak princezna Xena

Jak už Super.cz informoval, image drsné rockerky Sabiny Křovákové (30) je ta tam, vítězka SuperStar se nyní prezentuje na nových fotkách coby sexy dračice. A má to svůj důvod. Sabina takhle dává jasně najevo, že udělala tlustou čáru za velmi nepříjemným obdobím, kdy musela vyházet většinu lidí ze své kapely. I když to od dívky, která při mluveném projevu pípá jako kuřátko (naopak když zpívá, praskají skla), možná někdo nečekal, s neposlušnými hochy pořádně zametla.

„Nefungovalo to. Odehráli jsme Černobílé turné (s Lucií Bílou – pozn. red.) a pak jsme se museli rozloučit,“ přiznala Křováková problémy s kluky, kteří ji nerespektovali jako šéfku, měli prý vlastní hlavu a dost proti ní údajně revoltovali. „Pořád se učím jak na kluky, když jim šéfuju. Ale nevyšlo to,“ krčí rameny a sebekriticky přiznává, že chyba nebyla jen na jejich straně.

Svět šoubyznysu je pro ni drsnější, než čekala. „Když chci vést kapelu, musím si umět dupnout. A my jsme se rozcházeli hudebně i lidsky. Po turné už to nešlo, nechtěli jsme spolu už trávit čas,“ vysvětlila zpěvačka, která teď pro všechny své fanoušky chystá debutové album, všechny písně prý budou výhradně v češtině.

Kromě toho bude s kapelou hrát na festivalech a také se zúčastní velekoncertu Daniela Landy pro sto tisíc lidí 12. září v Praze. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků