Sabina Křováková (30 let)
zpěvačka, vítězka třetí ČS SuperStar

Bulvární status: Vítězka třetí Česko Slovenské SuperStar rozjela sólovou kariéru. Autor: daz


Sabinu Křovákovou balil Miro Šmajda.

Sabinu Křovákovou balil Miro Šmajda. Michaela Feuereislová

Letošní SuperStar, rozkošnou zrzku Sabinu Křovákovou, balil vyhublý Miro Šmajda. Víme, kam si ji odvedl

Ani ne čtrnáct dnů po vítězství v soutěži SuperStar už jsme potkali rozkošnou zrzku Sabinu Křovákovou (30) na velkolepé společenské události. A v hodně zajímavé společnosti. Zpěvačka trávila čas s předminulou stříbrnou SuperStar Mirem Šmajdou (33).

Sabina už vydala svoji první desku, která je složena ze skladeb, které zpívala při soutěži. "Ale těším se na tu další, která bude z mých vlastních písní," svěřila Super.cz své pocity zpěvačka, která už má i nový management. Upsala se do stáje Leška Wronky, který se stará i o porotkyni Ewu Farnou (28) a také o loňskou finalistku Gabrielu Gunčíkovou (28).

"Snad se nade mnou za tři měsíce nezavře voda. Vím, že je to v šoubyznysu těžké," doufá Sabina, která sbírala zkušenosti také u Miro Šmajdy, který má právě po klubovém turné a ještě se na něj nezapomnělo.

Miro ovšem vypadal, že mu jde i o něco víc, než je pouhé předávání zkušeností. "Přítelkyni nemám, teď přes léto ani žádnou nehledám. Jenom se bavím," svěřil Super.cz rodák z Košic a odvedl si Sabinu do útrob parku u krčského zámečku. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek