Romana Vítová (44 let)
modelka, moderátorka

Bulvární status: Dvě děti jí stačí, třetí neplánuje. Autor: daz


Romana Jákl Vítová

Romana Jákl Vítová Foto: Happy Pills (4x)

Sluší jí to i s pytlem na hlavě: Romana Jákl Vítová připomíná krásnou kojnou!

Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová (44) si nechala na hlavu narazit žlutý pytel, ale i tak to nevadilo. Napěchovaný hrudník totiž neumožní některým lidem, aby si skryté tváře vůbec všimli!

Její dcery vypadají jako zástupci andělského pokolení, ale prý jsou spíš z divokých vajec. Na jedné předvánoční párty s matkou blbly jako pominuté.

„Holčičky se jen tak nepředvádí, divoké jsou pořád i doma. Ale oba nás to i s manželem Petrem baví a řádíme s nimi tak, že vypadáme spíš jako přerostlé děti než jako rodiče,“ smála se Romana, která má už delší dobu potíže s únavovým syndromem, a tak užívá přírodní antidepresiva na lepší náladu a pro doplnění sil na další blbnutí.

„Holčičky mají přebytek energie, a to, co jim přebývá, mně naopak chybí," tvrdila Romana zrovna ve chvíli, když jí malá Elinka rvala na hlavu jakýsi pytel.

„Někdy hodně práce a do toho péče o děti vytváří tlak a stres. K tomu ta moje každodenní únava… Není to lehké. Hodně mě baví esoterika, práce s energií a různé meditační techniky. Ale poslední dobou se to lepší. Beru i přírodní pilulky na spaní, kvůli holčičkám a jejich divokým snům jsem se vlastně sedm let pořádně nevyspala, teď spím naštěstí úplně v klidu,“ dodala. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků