Roman Tomeš (33 let)
Muzikálový zpěvák a herec

Bulvární status: Muzikálový zpěvák je dvojnásobným tatínkem. Autor: ac


Roman Tomeš Super.cz

Jeho žena teď točí Sestřičky častěji než on Slunečnou: Z fešáka Romana Tomeše je většinu času muž v domácnosti

Aspoň před online publikem si během nouzového stavu herec a zpěvák Roman Tomeš (33) zazpíval dvakrát. Uspořádali společný koncert s kolegou Janem Křížem a vystupoval v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou (53), kde s ním Super.cz hovořil. Má ovšem štěstí, že může aspoň točit seriál Slunečná a jeho žena Michaela Tomešová (30) zase Sestřičky.

"Vystupovat online je jiné, potřebujeme diváky a jejich zpětnou vazbu. Ta sice existuje i takhle v rámci příspěvků a komentářů, ale jako umělci potřebujeme živé tvory a potlesk je potlesk," svěřil Super.cz Roman.

"S manželkou jsme samozřejmě rádi, že můžeme alespoň natáčet, i když já toho teď ve Slunečné tolik nemám, zatímco žena točí Sestřičky skoro každý den v týdnu, takže já jsem v tu dobu muž v domácnosti a můj život se točí kolem dětí. Už to, že můžu být tady, je pro mě takové vyhození z kopýtka," smál se v improvizovaném studiu ve fitku.

V seriálu Sestřičky hraje Míša Tomešová s expřítelem: Co na to její manžel, hvězda Slunečné?

"Jak jsem pořád s kluky, které samozřejmě miluju, už ztrácím slovní zásobu a schopnost komunikovat s dospělými lidmi. Je potřeba si aspoň občas udělat nějaký, byť pracovní výlet, a dát té hlavě prostor a oddech," míní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků