Roman Tomeš (33 let)
Muzikálový zpěvák a herec

Bulvární status: Muzikálový zpěvák je dvojnásobným tatínkem. Autor: ac


Míša a Roman Tomešovi se synem Super.cz

Zpívat před publikem nemohou, Míša Tomešová a její kolegové se ale o velký koncert nenechali připravit

Michaela (30) a Roman (33) Tomešovi patří mezi šťastlivce, kteří překonali koronavirus bez příznaků. „Je pravda, že kdybychom se nemuseli testovat v rámci natáčení, tak ani nevíme, že jsme pozitivní. Zaplať pánbůh jsme neměli absolutně žádné příznaky,“ prozradila Super.cz herečka.

S Míšou jsme si povídali před odjezdem do motolské nemocnice, kam jela předat dárky. S dalšími kolegy ze seriálu Sestřičky napekli opravdovým zdravotním sestrám slané i sladké dobroty, aby jim zpříjemnili službu a poděkovali za jejich každodenní péči.

V kuchyni trávila celou noc, protože kvůli zdravotnímu omezení manžela připravovala ještě speciální verzi pro něj. „Manžel je bezlepkář, tak jsem to udělala sestřičkám lepkový a Romčovi jsem udělala ještě bezlepkovou variantu hraběnčiných řezů.“

Míšu i Romana živí kromě herectví také hudba, s koncerty ale mají kvůli současné situaci utrum a vypadalo to, že tento rok ani neuskuteční svůj charitativní koncert plný muzikálových melodií.

Míša Tomešová prožila chvíle hrůzy. V dešti dostala smyk a bourala na dálnici

„Letos to není úplně možné naživo, ale my jsme vymysleli online verzi. Lidi si na to mohou koupit plnohodnotný lístek a bude to plnohodnotný koncert zprostředkovaný přes monitory počítačů a telefonů,“ raduje se herečka.

Jako každoročně, i letos na koncertě vystoupí mnoho jejich kolegů, jako třeba David Gránský (29), Berenika Kohoutová (30), Aneta Krejčíková (30), Michal Kavalčík (46), Ivana Korolová (33) a další, kteří bez nároku na honorář přispějí na pomoc vozíčkářům. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků