Robin Williams (1951–2014)
herec

Vzpomínka Super: Uznávaného herce a hvězdu rodinných komedií budou diváci milovat i po jeho smrti. Autor: daz


Brosnan se setkal s dětmi z komedie Táta v sukni.

Brosnan se setkal s dětmi z komedie Táta v sukni. Profimedia.cz

Pierce Brosnan se po 25 letech setkal s dětmi z komedie Táta v sukni: Už jsou z nich třicátníci

V roce 1993 v kinech bodovala komedie Táta v sukni, v níž kromě Robina Williamse (✝63) a Pierce Brosnana (68)  zazářilo také trio dětských herců. Takhle se hvězdičky a jejich náhradní otec změnili za čtvrt století.

Představitel hlavní role Robin Williams, který se kvůli svým potomkům přestrojil za postarší chůvu, už je bohužel po smrti a výročí úspěšné komedie neoslaví. S jeho filmovými dětmi se setkal alespoň Pierce Brosnan, který ve filmu randil s jejich matkou v podání Sally Field.

Herec, kterého mnohem více proslavila role Jamese Bonda, si dal dostaveníčko s herci, kteří už dávno nejsou dětmi. Lisa Jakub (39), Matthew Lawrence (38) a Mara Wilson (31) byli ze setkání nadšení. Nejméně se změnila Mara, která v komedii Táta v sukni ztvárnila svou první roli

Společnou fotku a video sdílela Lisa Jakub. „Na premiéře Táty v sukních... a teď jsme tady. Všechny vás miluju. Moc rád jsem se stal součástí vašich životů. Taky chci být v záběru,“ říká Brosnan, který na videu srovnává 25 let starý záběr s realitou.

Komedie Táta v sukních se měla dočkat pokračování. Z plánů ale po sebevraždě Robina Williamse sešlo.

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek