Robin Williams (1951–2014)
herec

Vzpomínka Super: Uznávaného herce a hvězdu rodinných komedií budou diváci milovat i po jeho smrti. Autor: daz


Oba herci z filmu Nezapomenutelné dětství už nejsou mezi námi.

Oba herci z filmu Nezapomenutelné dětství už nejsou mezi námi. Profimedia.cz

Z této 12 let staré fotky mrazí: Jeden z herců (✝63) spáchal sebevraždu, druhý (✝27) zemřel před branou svého domu

V roce 2004 se vycházející dětská hvězda před kamerou setkala s uznávaným hercem, který pro ni byl velkým vzorem. Život obou z nich ale bohužel předčasně vyhasnul.

Film Nezapomenutelné dětství svedl dohromady Robina Williamse (✝63) s tehdy začínajícím Antonem Yelchinem. V příběhu o přátelství dospívajícího chlapce se slaboduchým uklízečem oba prokázali svůj talent, který už dnes bohužel ani jeden z nich nemá možnost potvrdit.

Robin Williams rozdával radost snímky pro rodinné publikum jako Jumanji, Flubber či Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, ale deprese související s Parkinsonovou chorobou u něj v srpnu roku 2014 vyústily v sebevraždu oběšením. Oblíbený herec raději v 63 letech dobrovolně ukončil svůj život, než aby fanoušci sledovali jeho umírání.

Ještě smutnější je příběh Antona Yelchina, který se dožil pouhých 27 let a filmu Star Trek: Do neznáma tak krátce před premiéru dodal smutný podtext. Nadějný herec nečekaně zahynul před svým domem v Los Angeles, kde jej ke zdi přimáčklo špatně zaparkované auto, které se samovolně dalo do pohybu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek