Robin Williams (1951–2014)
herec

Vzpomínka Super: Uznávaného herce a hvězdu rodinných komedií budou diváci milovat i po jeho smrti. Autor: daz


Robin Williams si Crystal velmi oblíbil.

Robin Williams si Crystal velmi oblíbil. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tušil tehdy svůj blížící se konec? Životem znavený Robin Williams se krátce před smrtí zvěčnil se zvířecí celebritou

Když si Robin Williams (✝63) v den svých 63. narozenin (21. července) pořídil fotku se svou zvířecí hollywoodskou kolegyní, málokoho by napadlo, že o tři týdny později už nebude mezi námi.

Slavný herec trávil léto v léčebně v Minnesotě, kde bojoval s depresemi a závislostí na alkoholu. V zařízení, které mu mělo dodat energii do další práce, oslavil dokonce své poslední narozeniny, během nichž se na sociální síti pochlubil fotkou s opicí Crystal. Zvířecí celebrita měla k herci velmi blízký vztah, protože si s ním zahrála v komediální sérii Noc v muzeu, jejíž třetí díl dorazí do kin v prosinci.

Zatímco Crystal má na tváři svůj naučený úsměv, s nímž bodovala i v komedii Pařba v Bangkoku, v obličeji Robina Williamse si nelze nevšimnout smutku a rudých skvrn, které jsou patrně způsobeny alkoholem.

Poslední dny svého života herec strávil ve svém domě v Kalifornii, kde byl v pondělí nalezen mrtvý. Podle neoficiálních informací Williams spáchal sebevraždu udušením, ale příčinu jeho smrti objasní až pitva. 

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek