Robert Pattinson (35 let)
herec, model

Bulvární status: Je z něj nový Batman. Autor: kj


Je tohle hereččina nová slečna?

Je tohle hereččina nová slečna? Profimedia.cz

Kristen Stewart ze Stmívání má novou holku? Rozhodně má dost svérázný vkus

Ještě když tvořila pár se svou filmovou láskou ze Stmívání Robertem Pattinsonem (35), byla Kristen Stewart (31) krásná jako obrázek a jménu své postavy Belly dělala čest. Jenže pak se nechala svést ženatým režisérem a pohádkový vztah s Robertem šel tak říkajíc do kytek. Dlouho to vypadalo, že se Kristen nemůže z kopaček vzpamatovat, než jsme ji s vizáží kluka začali vídat po boku žen. Převážně pak její asistentky Alicie Cargile. I tento románek už odvál čas. Kristen má ale nejspíš už nový objev...

Herečku před pár dny přistihli fotografové s neznámou slečnou, která se k ní docela měla... Poněkud alternativně vypadající bohémka s lenonkami a culíčkem na temeni Stewart držela okolo krku a ta ji po chvíli za ruku i chytila.

Poté, co se Kristen loni rozešla s Alicií, byla v říjnu mediálně spojována ještě s jednadvacetiletou rockerkou Lyndsey Gunnulfsen známou také jako Lynn Gvnn vystupující s hardcore kapelou PVRIS.

„Kristen se přijela za Lynn podívat do New Yorku na její vystoupení. Byly spolu i v zákulisí. Celá skupina ví, že se vídají,“ řekl zdroj magazínu Heat.

Jak se zdá, Kristen skutečně nadobro přesedlala na něžnější pohlaví... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků