Rihanna Fenty (33 let)
zpěvačka

Bulvární status: Známá provokatérka se už dávno zapsala do dějin populární hudby. Autor: ac


Rihanna slaví narozeniny.

Rihanna slaví narozeniny. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

6 sexy snímků oslavenkyně Rihanny: Ukázat své křivky se nikdy nebála!

Na to, že zpěvačka Rihanna (33) slaví teprve 31. narozeniny, má za sebou poměrně dost úspěchů. Od hvězdné hudební kariéry po vlastní business v podobě kosmetické značky Fenty Beauty a značky spodního prádla Savage Fenty pro ženy všech kategorií. Na loňské přehlídce dala prostor nejen modelkám kyprých tvarů, ale i těhulkám a vzbudila tím ve světě módy rozruch.

Sama Riri prádlo vlastní značky promuje žhavými snímky. Polonahých fotek za svou kariéru ostatně nafotila nespočet, ať už na obálky módních časopisů, do bookletů alb nebo v rámci módních kampaní.

Kdyby se jí jen i v soukromí dařilo tak jako v podnikání! Po bouřlivém vztahu s Chrisem Brownem, plném násilí, na pár let sice zakotvila u rapera Draka, ani s ním to ale nevyšlo. Od června 2017 je spojována se saúdským podnikatelem Hassanem Jameelem. Svůj vztah však drží natolik v soukromí, že nikdo vlastně netuší, jestli s ním zpěvačka ještě stále randí. O jejich rozchodu se navíc spekulovalo už několikrát. Rihanně, která má skoro všechno, nezbývá než k narozeninám popřát tedy hlavně hodně lásky. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků