Rihanna Fenty (33 let)
zpěvačka

Bulvární status: Známá provokatérka se už dávno zapsala do dějin populární hudby. Autor: ac


V modelech, které Rihanna nosí, jsou do hlavní úlohy obvykle obsazena její prsa.

V modelech, které Rihanna nosí, jsou do hlavní úlohy obvykle obsazena její prsa. Profimedia.cz

Je tohle ještě sexy? Rihanna přimáčkla své vnady novými šaty tak, že vypadala na udušení

Barbadoská kráska, zpěvačka Rihanna (33), je zkrátka módou posedlá. Obléká se vždy tak, aby co nejvíc zapůsobila, bez ohledu na příležitost. A často jsou v modelech, které nosí, do hlavní úlohy obsazena prsa.

Doposud největší rekord této sezóny, alespoň co se klenutosti jejího dekoltu týče, předvedla v růžových šatech, které na sobě měla v sobotu večer v New Yorku. Jejich vrchní díl jí ale natolik stlačil ňadra, že nelezly z důlků oči jen přihlížejícím, ale chvílemi i zpěvačce, které se v nich jistě moc pohodlně nedýchalo.

Na odhalenou hruď nepověsila tentokrát žádný náhrdelník. Zato zápěstí levé ruky, stejně jako prsty obou, zdobily brilianty. Zakladatelka kosmetické značky Fenty Beauty pak dostála pověsti, že nejlepší reklamu si dělá sama, a ústa přetáhla jasně červenou rtěnkou a kolem očí měla třpytivě růžové stíny.

Není divu, že když tahle sexy baba uspořádá benefiční večírek pro americkou neziskovou organizaci Clara Lionel Foundation Diamond Ball, kterou ona sama před pěti lety založila a jež si vytyčila za úkol přeshraniční pomoc při hájení základních lidských práv a práva na lékařské ošetření nebo na vzdělání pro chudé, během chvíle vybere rovných pět miliónů dolarů. 

Super.cz


Časová osa článků