Richard Krajčo (44 let)
zpěvák

Bulvární status: Jeho kapela je pořád populárnější, on sám čím dál tím méně. Minimálně v branži ho nemají rádi. Autor: daz


Richard Krajčová a Karin Babinská se vzali?

Richard Krajčová a Karin Babinská se vzali? Foto: archiv K. Babinské

Tajná svatba Richarda Krajča a Karin Babinské? Režisérka ukázala fotku ve svatebním

Že by do toho Richard Krajčo (44) potřetí praštil? Režisérka Karin Babinská, která žije s Richardem už pět let, se pochlubila svatební fotkou na sociální síti. Richard už byl ženatý dvakrát. Poprvé si vzal zpěvačku Ivu Frühlingovou, podruhé matku svých dětí Markétu Poulíčkovou. Že by tedy do třetice všeho dobrého?

Na sociální síti Karin se po zveřejnění fotografie začaly hromadit desítky komentářů od zmatených přátel a fanoušků známé režisérky. Nejsou si jisti, zda se pár opravdu vzal, nebo jde jen o součást nějakého natáčení. "Tak už nás nenapínej, napínáte nás jak šňůry, už nám to řekněte," takové zprávy jí zahltily sociální síť.

Podle našich informací nejde o opravdovou veselku, ale opravdu o natáčení nového klipu kapely Kryštof k písničce Šňůry. Klip Karin režíruje a rovnou si v něm s Richardem i střihla svatební scénku. Možná tím zpěvákovi i něco naznačuje... Každopádně nevěsta by Karin byla nádherná. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků