Richard Krajčo (44 let)
zpěvák

Bulvární status: Jeho kapela je pořád populárnější, on sám čím dál tím méně. Minimálně v branži ho nemají rádi. Autor: daz


Karin Babinská s expartnerem a dcerou

Karin Babinská s expartnerem a dcerou Michaela Feuereislová

Taková to byla krásná rodinka, než se zjevil Krajčo: Krásná režisérka vyrazila s expartnerem a dcerou

Během natáčení filmu Křídla Vánoc přeskočila jiskra mezi jeho režisérkou Karin Babinskou a zpěvákem Richardem Krajčem (44), jenž ve filmu hrál jednu z hlavních rolí. Oba kvůli lásce přetrhali svoje svazky, ale zatímco Richarda už jsme pak nikdy s manželkou Martinou neviděli, Karin se svým expartnerem evidentně dobře vychází.

S kameramanem Martinem Doubou se objevila na křtu DVD ke zmíněnému filmu a se společnou dcerkou, kterou na akci také vzali, vypadali jako šťastná rodinka. Mnozí komentují, že Karin jako by z oka vypadla Richardově exmanželce a že si muzikant a herec hledá pořád stejné typy.

Ale když jsme se pozorně podívali na Karinina bývalého partnera, bylo jasně vidět, že v tom není sám. Také režisérka má evidentně slabost pro stejný typ mužů. Martin Douba má dokonce i podobný sestřih vlasů jako Krajčo a kdyby si nechal trochu poporůst strniště, vypadali by s Krajčem jako bratři. Jen Martin je o něco vyšší. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků