Richard Krajčo (44 let)
zpěvák

Bulvární status: Jeho kapela je pořád populárnější, on sám čím dál tím méně. Minimálně v branži ho nemají rádi. Autor: daz


Karin s Krajčem. Aspoň na plakátu.

Karin s Krajčem. Aspoň na plakátu. Michaela Feuereislová

Tohoto sympaťáka vyměnila za Krajča: Režisérku Babinskou doprovázel ex, kterého podváděla

Ten se musel cítit bídně. Když se natáčel film Křídla Vánoc, nikdo netušil, že z něj vzejde nová láska mezi zpěvákem a hercem Richardem Krajčem (44) a režisérkou Karin Babinskou, za kamerou stál její tehdejší přítel Martin Douba. Ten také spolu se svou ex snímek prezentoval před médii.

Vycházet spolu ovšem musejí, nejen kvůli společnému projektu, ale i kvůli čtyřleté dceři, kterou spolu mají. "Když se natáčelo, skoro nikdo ve štábu nic netušil, o vztahu Krajča s Karin se začalo mluvit až měsíc po skončení natáčení," svěřil Super.cz zdroj ze štábu.

Ve filmu se dokonce mihne i Krajčova nyní již bývalá manželka Martina. "Byla tam jako jeho manažerka, potřebovali jsme epizodní roli, blondýnu, která po večeru plném vášně odchází z Richardova karavanu. Tak zaskočila," pokračoval. Je to zřejmě jeden z posledních okamžiků, kdy byli manželé spolu, ale v kině se musíte soustředit, abyste ho stihli.

Na novinářskou projekci Richard Krajčo, možná i z obav z rýpavých otázek, nedorazil. Babinská se tak objevila jen ve společnosti herců Davida Novotného a Vicy Kerekes. A jen o několik židlí dál seděl při tiskové konferenci její bývalý partner Martin Douba. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek