Richard Genzer (54 let)
herec, moderátor

Bulvární status: Zasedne v porotě StarDance. Autor: ac


Richard Genzer loni tančil, letos bude hodnotit.

Richard Genzer loni tančil, letos bude hodnotit. Michaela Feuereislová

Další změny ve StarDance: Půlka poroty končí! Známe náhradníky, kteří zažili soutěž na vlastní kůži

Přípravy jubilejního desátého ročníku taneční show StarDance vzali organizátoři opravdu od podlahy. Nejen že si v ní nezasoutěží žádný z profesionálních tanečníků, kteří se v soutěži objevili v minulosti, ale i porota dozná změn. Končí Radek Balaš a Václav Kuneš (46).

Zatímco Kuneš se na porotcovské židli dlouho neohřál, působil pouze v loňské deváté řadě, Balaš výkony soutěžících hodnotil ve čtyřech řadách, v letech 2013, 2015, 2016 a 2018.

„Pro desátý ročník jsme přichystali řadu novinek. Jednou z nich jsou i dva noví porotci. Oba StarDance zažili na vlastní kůži a každý přinese jiný odborný úhel pohledu na tanec,“ řekl Super.cz ke změnám Jan Potměšil.

Nováčky jsou Jan Tománek (50) a Richard Genzer (54).

„Jan Tománek je úspěšný trenér a choreograf standardních a latinskoamerických tanců a jeho názory budou určitě přesné a jasné. Richard Genzer má za sebou minulost coby tanečník nejznámější taneční skupiny u nás - UNO - a účinkování v muzikálech atd. Zároveň je neuvěřitelně pohotový a úžasný glosátor. Věřím, že oba StarDance úžasně obohatí a diváci se na jejich hodnocení budou těšit,“ dodal šéf týmu StarDance Potměšil.

Tománek v soutěži působil v letech 2012 a 2013, Genzer loni, kdy nahradil zdravotně indisponovaného Václava Koptu

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků