Richard Genzer (53 let)
herec, moderátor

Bulvární status: Zasedne v porotě StarDance. Autor: ac


Herečka kývla na novou divadelní roli.

Herečka kývla na novou divadelní roli. Michaela Feuereislová

Ostřílená herečka Jana Boušková se poprvé objeví v muzikálu: Jak si poradí se zpěvem?

Oblíbená herečka Jana Boušková (64) má na svém kontě mnoho divadelních a seriálových rolí. V poslední době září především na prknech Národního divadla. V Divadle Broadway pravidelně vídáme jejího manžela Václava Vydru (64) v muzikálu Muž se železnou maskou jako Porthose. Nyní herečka kývla na nabídku producentů a přijala roli v chystaném muzikálu Kvítek mandragory, který bude mít premiéru v březnu v Divadle Broadway.

„Zahraji si maminku hlavního hrdiny a alternuji se s Jaruškou Obermaierovou,“ sdělila nám Jana, která se tak na jevišti stane maminkou například Sagvana Tofiho (56), Aleše Hámy (47) nebo Richarda Genzera (53). A protože oblíbená herečka přijala tentokrát roli v muzikálu, znamená to, že jí scénář předepisuje, že bude v představení také zpívat. Již před několika lety si zazpívala v pořadu Duety… když hvězdy zpívají, kde jí byl parťákem muzikálový zpěvák Tomáš Trapl a tenkrát si vyzpívali bronz.

„Už mám za sebou několik korepeticí tady na Kvítku, pracujeme na tom, aby do premiéry, která je 13. března, bylo vše perfektní. S Radkem Balašem jsem již pracovala, tak se na tuto spolupráci opět těším,“ dozvěděli jsme se dále. V muzikálu Kvítek mandragory si dále zahrají Adéla Gondíková (47), Miroslav Etzler (55), Ivana Jirešová (43), Josef Carda nebo Michaela Gemrotová (34). 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků