Richard Genzer (54 let)
herec, moderátor

Bulvární status: Zasedne v porotě StarDance. Autor: ac


Připomeňte si poslední tanec Richarda Genzera ve StarDance. Video: Česká Televize

Ve StarDance sice dotančil, ale v divadle nikoliv: Richard Genzer dostal nový kšeft v muzikálu!

Jen těžko se diváci StarDance loučili s hercem a bavičem Richardem Genzerem (54). Jeho brzký konec nikdo nepředpokládal a ani mu ho nepřál. Přestože se poté, co v televizní show dotančil, vyjádřil, že se společenskému tanci už dál zřejmě věnovat nebude, jeho fanoušci nemusí zoufat. Genzer se těší z nového kšeftu, kde rozhodně prostor pro jeho taneční kreace bude.

„Ano, Richard Genzer přijal nabídku zahrát si připravovaném muzikálu Kvítek mandragory,“ sdělil nám zdroj z Divadla Broadway. Zatímco společenský tanec pro něho byl absolutní novinkou, na muzikálových prknech není Genzer žádným nováčkem. Od prvního uvedení hraje totiž stále v legendárním muzikálu Dracula. V Divadle Broadway si zahrál již v inscenacích Kleopatra nebo Tři mušketýři.

„Richard Genzer ztvární roli bezdomovce a od března příštího roku se bude v této roli alternovat s Jaromírem Noskem a Josefem Cardou,“ dodal závěrem PR manažer Divadla Broadway Stanislav Běle s tím, že si herec dává po kolotoči ve StarDance zasloužený odpočinek a od ledna začne se svými kolegy zkoušet. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků