Renée Zellweger (54 let)
herečka

Bulvární status: Na filmovém plátně překvapila nejen jako Bridget Jonesová, na kontě už má dva Oscary. Autor: ac


Ani letos na udílení SAG Awards slavné dámy nezklamaly.

Ani letos na udílení SAG Awards slavné dámy nezklamaly. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

11 slavných dam, které na udílení hereckých cen oslnily nadupanými výstřihy

Udílení Screen Actors Guild Awards (SAG) se neobešlo bez zástupů slavných žen v okázalých robách. A mnohé oslnily především svými výstřihy. Poprsí odhalily jak dámy bujnějších tvarů, tak ty méně vyvinuté.

Klasikou, která nikdy neomrzí, byla například Catherine Zeta-Jones (53), jejíž dekolt je ozdobou snad každé akce, nebo Scarlett Johansson (38), která potěšila fanoušky šaty s výstřihem až skoro po pupík, či neméně sexy Kate Beckinsale (50).

O něco umírněnější modely zvolily Jennifer Lopez (54), za roli Judy oceněná Renée Zellweger (54), hvězda hororu My Lupita Nyong´o nebo Jane Seymour (72), někdejší představitelka Doktorky Quinnové, které byste v žádném případě nehádali, že jí za dva roky padne sedmdesát.

Hodně kůže odhalila i hvězda Takové moderní rodinky Sarah Hyland (29), nezaostávala ani Lili Reinhart (23), známá ze seriálu Riverdale nebo trháku Zlatokopky. Představitelka Sansy Stark ze Hry o trůny Sophie Turner (27) také vystavila přednosti na odiv, stejně jako zpěvačka Lily Allen (38). Jak to slavným dámám slušelo, si můžete prohlédnout v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků