Renée Zellweger (52 let)
herečka

Bulvární status: Na filmovém plátně překvapila nejen jako Bridget Jonesová. Autor: ac


Letošní padesátníci

Letošní padesátníci Profimedia.cz

13 světových hvězd, které v roce 2019 oslavily padesátiny: A vůbec byste to do nich neřekli!

Kulatiny jsou velká událost pro každého, a když jde navíc o padesátku, musí se to parádně oslavit. A že těch oslav v Hollywoodu bylo letos hodně.

Jednu z největších oslav zažila Jennifer Lopez (52), které padesátiny připravil její snoubenec Alex Rodriguez. Ten svou drahou polovičku začátkem roku požádal o ruku a jako narozeninový dárek dostala Porsche. Oba celou sérii oslav pečlivě dokumentovali na sociálních sítích a sama oslavenkyně podle zveřejněných videí zapařila jako za mladých let.

Ani dalším dámám byste padesátku rozhodně netipovali. Jennifer Aniston (52), Renée Zellweger (52), Catherine Zeta-Jones (52), Cate Blanchett (52) i Gwen Stefani (52) jsou stále krásné ženy, které s věkem rozhodně půvab neztrácejí a je o ně pořád zájem.

Muži většinou s věkem zrají, takže padesátka je pro ně opravdu jen číslo a většinou si jsou v tomto věku schopni založit ještě další rodinu s mladšími partnerkami. Ovšem to není případ mužů z letošního výběru. Pětku a nulu na svém dortu letos sfoukli tito hollywoodští lamači ženských srdcí - Matthew McConaughey, Gerard Butler, Javier Bardem, Jason Priestley i představitel Chandlera z Přátel Matthew Perry (52).

Nemůžeme zapomenout ani na hudební svět, tam slavil 50 podivín Marilyn Manson i rapper Jay-Z. Že byste netipovali, že jsou tihle dva stejný ročník? 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek