Radka Třeštíková (42 let)
spisovatelka

Bulvární status: Spisovatelka rozvlnila boky ve StarDance. Autor: veš


Radka Třeštíková

Radka Třeštíková Michaela Feuereislová

Styl, nebo nevkus? Radka Třeštíková se tentokrát zahalila, Nikol Moravcová vsadila na dekolt

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v plném proudu a další řada celebrit se přišla ukázat na módní přehlídku. Tentokrát se jednalo o show Jakuba Polanky a o slavné tváře nebyla nouze.

Mezi hosty nechyběla Nikol Moravcová (36), která dorazila tentokrát bez své dcery Violet a oblékla se celá do černé. Jak prozradila Super.cz, móda vždy nebyla její vášní.

Týden módy zahájen: Kubelková ukázala nadupaný dekolt, Perkausová vyvedla manžela a Decastelo ukázala štíhlou figuru

"Já se v tomhle odvětví pohybuji, dá se říct, od malička, protože moje mamka je módní návrhářka a já jsem k tomu měla trochu odpor. Asi tak deset let jsem neměla ráda konzumní odívání," řekla nám. V rámci aktuálního pražského týdne módy se pak rozhodla nosit pouze oblečení předělané, nic nového.

Na poslední chvíli dorazila i spisovatelka Radka Třeštíková (42), která svým outfitem na karlovarském festivalu strhla poprask, když na zahájení přišla velmi nevhodně oblečená, což i sama uznala. Tentokrát zvolila střídmější model.

Radka Třeštíková si sype popel na hlavu za nevhodné oblečení: Na červeném koberci působila jako pěst na oko

Nezklamaly krásky jako Natálie Kotková (29), Renata Langmannová (37) nebo módní návrhářka Vanda Janda. Překvapením večera byl David Kraus (43), který na týden módy zavítal ve velice ležérním oblečení. 

Kdo z řad celebrit se oblékl nejlépe?

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků