Radka Třeštíková (41 let)
spisovatelka

Bulvární status: Spisovatelka rozvlnila boky ve StarDance. Autor: veš


Radka Třeštíková a DJ NobodyListen

Radka Třeštíková a DJ NobodyListen Michaela Feuereislová

Zajíčci, máte smůlu. Radka Třeštíková odmítá muže mladší 30 let. I dýdžeje (28), který líbal Jordana Haje

Spisovatelka Radka Třeštíková (41) vzbudila na karlovarském filmovém festivalu rozruch v odhaleném modelu, který na zahajovacím ceremoniálu neodpovídal předepsanému dress codu. Z její podprsenky a kruhu v nose si později vystřelila i moderátorka Zuzana Bubílková (70) a Třeštíková se za svůj extravagantní outfit dokonce omluvila.

Po rozchodu s manželem Tomášem Třeštíkem oblíbená spisovatelka mládne před očima, a to nejen co se týče vybraných modelů, které zralé čtyřicátnice běžně nenosí.

Radka Třeštíková si sype popel na hlavu za nevhodné oblečení: Na červeném koberci působila jako pěst na oko

Není divu, že se hned spekulovalo nad tím, který muž zaujme místo vedle Třeštíkové. Podle Expresu měla mít hodně blízko k producentovi a dýdžejovi Jakubu Strachovi, který je znám jako NobodyListen (28) a ve Varech vzbudil rozruch líbačkou s partnerem Emmy Smetany Jordanem Hajem.

NobodyListen a jeho líbačka s Jordanem Hajem

Třeštíková ale nyní popřela, že by měla pletky s kýmkoliv, kdo je mladší třiceti let, a tak mají zajíčci smůlu.

Po vtipu na účet Patrasové teď paroduje Radku Třeštíkovou: Zuzana Bubílková ukázala holé břicho

„Navzdory všem absurditám, co se napsaly a píšou pořád dokola, netvořím, netvořila jsem, a ani nebudu tvořit pár s nikým, komu je pod třicet. Mám spoustu krásnejch, talentovanejch, dokonalejch přátel a dvě skvělý děti, a to mi ke štěstí stačí vrchovatě,“ prohlásila na sociální síti Třeštíková, jež loni vydala knihu Tajemství. Vzápětí ale dodala, že stačí o rok víc a pánové mají šanci. „Ano, 30 je v pohodě,“ nechala si přece jen otevřená vrátka pro případné nápadníky. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků