Radka Pavlovčinová (33 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Po aférce s Miroslavem Etzlerem se stáhla do ústraní. Potkáte ji jen v práci a na konkursech. Autor: daz


Radka Pavlovčinová se poprvé ukázala ve společnosti s novým přítelem.

Radka Pavlovčinová se poprvé ukázala ve společnosti s novým přítelem. Profimedia.cz

Nejzubatější česká zpěvačka už není sama: Na premiéře se pochlubila novým přítelem

Dlouhou dobu se po boku Radky Pavlovčinové (33) neobjevil žádný muž. Proto zpěvačka a herečka všechny mile překvapila, když na premiéru filmu Cena za štěstí dorazila v doprovodu nového přítele Ivana. Tím se pochlubila už dříve na sociálních sítích, teď se s ním ale vůbec poprvé objevila ve společnosti.

S pohledným přítelem herečka vyrazila už v létě na dovolenou na řecký ostrov Zakynthos a před časem šla s pravdou konečně ven. „Tento modrooký anděl se mnou žije už nějaký ten pátek a já bych mu chtěla poděkovat za všechnu lásku, pokoru a důvěru, kterou ke mně chová. Vážím si toho,“ vyznala se ze svých citů temperamentní kráska.

Pavlovčinová proslula milostným poměrem s hercem Miroslavem Etzlerem (57), po němž následoval rozvod s Vilmou Cibulkovou (59). Vztah jim však dlouho nevydržel a herečka poté delší dobu chodila s hiphoperem Honzou, s nímž se rozešla před dvěma lety. Po delší pauze je teď ale Radka opět šťastně zamilovaná a je vidět, že si to naplno užívá. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků