princezna Charlotte (6 let)
princezna

Bulvární status: Roste z ní malá slečna. Autor: kj


Princezna Charlotte slaví 5. narozeniny.

Princezna Charlotte slaví 5. narozeniny. Foto: super.cz/profimedia

8 nejlepších fotek princezny Charlotte (5), která ráda vyplazuje jazyk na fotografy: Roztomilá princeznička slaví narozeniny

Princezna Charlotte (6) si ze všech královských ratolestí u veřejnosti získala zatím asi největší sympatie. A to nejen kvůli tomu, že umí být i pořádná rošťanda a ráda plazí jazyk na fotografy, jak předvedla například na svatbě Harryho a Meghan nebo loni při závodech v jachtingu.

Charlotte totiž není jenom samá neplecha. Po rodičích, a především mamince Kate (39), zdědila také dobré srdce a sociální cítění, jak pro změnu předvedla v prosinci, při odchodu z vánoční mše v Sandringhamu. Když se královští zdravili s fanoušky, objala ženu na vozíku a z videa se stal hit internetu.

Malá princezna v sobě nezapře ale ani otce Williama (39). Především jako miminko se mu podobala jako vejce vejci. Dokonce tak moc, že když vévoda a vévodkyně z Cambridge v lednu zavítali do bradfordského centra Khidmat, kde dostali darem dort s fotografiemi královských členů, William si myslel, že se místo vlastní podobizny dívá na fotku dcery.

Z holčičky s baculatými tvářičkami roste malá slečna. Charlotte dnes slaví 5. narozeniny. A i když se teď kvůli okolnostem královská rodina na veřejnosti příliš neukazovala, její fanoušci se nemohou dočkat, až princezničku zase někde uvidí, třeba jak vystrkuje jazyk na novináře. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků