princezna Charlotte (6 let)
princezna

Bulvární status: Roste z ní malá slečna. Autor: kj


Princezna Charlotte objala ženu na vozíčku.

Princezna Charlotte objala ženu na vozíčku. Profimedia.cz

Spontaneita jí nechybí. Lidé se dojímají nad gestem čtyřleté britské princezny Charlotte

Královští potomci bývají odmalička vedení k chování, odpovídajícímu jejich postavení. Už od raného dětství se s rodiči objevují na veřejných akcích, zpravidla charitativních a rodinných, kde poslušně pózují, mávají, potřásají si rukama a zdraví podle pokynů.

Ne vždy ale všechno vyjde podle plánu, už v létě se o tom přesvědčila vévodkyně Kate, když její dcera Charlotte (6) místo pozdravu na fotografy vyplázla jazyk. I tentokrát hrála hlavní roli malá princezna, a to během odchodu z vánoční mše v Sandringhamu. Nic uličnického v tom ale nebylo, právě naopak.

Cestou z kostela nejdříve Kate, William, George a Charlotte poděkovali otci, který mši celebroval, a poté se vydali pozdravit shromážděné fanoušky. Se zástupem si dospělí postupně krátce popovídali, převzali dárky. Kate květiny, děti hračky. Spontaneitu pak malá princezna prokázala ve chvíli, kdy se dostala k ženě na vozíčku. Ta jí zamávala a naznačila objetí, načež princezna skutečně přistoupila a opětovala je, což dojalo přihlížející a brzy poté i další fanoušky. Video a fotky se totiž okamžitě začaly šířit na sociálních sítích.

Princezna Charlotte dojala nejen Brity

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků