princezna Charlotte (6 let)
princezna

Bulvární status: Roste z ní malá slečna. Autor: kj


Takhle mají princeznu Charlotte fanoušci nejraději.

Takhle mají princeznu Charlotte fanoušci nejraději. Profimedia.cz

Rozverná princezna Charlotte pozdravila fanoušky po svém: Reakce vévodkyně Kate na dceřin vypláznutný jazyk stojí za to!

Princ William (39) s vévodkyní Kate (39) si zajeli na závod v jachtingu, a zatímco se rodiče plavili na královské regatě, jejich ratolesti je pozorovaly ze břehu. George (8) a Charlotte (6) pozdravili publikum, ale to by nebyla malá princeznička, aby opět nevymyslela nějakou kulišárnu.

Přímo do objektivů fotografů vyplázla jazyk, zatímco ji maminka ukazovala, kam má mávat. I samotnou vévodkyni dcerka zjevně pobavila, až z toho dostala pořádný záchvat smíchu.

Fanoušci z roztomilého gesta šílí a na sociálních sítích se okamžitě roztrhl pytel se snímky a videi rozverné princezny. Plusové body připisují královské rodince hlavně za to, že i když jsou královské ceremonie občas trochu nuda, s Charlotte a Kate se jeden nikdy nenudí.

Není to ostatně poprvé, co svět viděl Charlotte s vyplazeným jazykem. Už jednou na sebe takhle strhla pozornost, když na svatbě Harryho a Meghan vyplázla z auta jazyk na fotografy. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků