Phoebe Price (50 let)
herečka

Bulvární status: Vysloužilá herečka se na stará kolena dala na lascivnosti. Autor: ac


I takhle přály některé celebrity veselé Velikonoce.

I takhle přály některé celebrity veselé Velikonoce. Profimedia.cz

4 nestydatí zajíčci, kteří si letos vykoledovali pozornost díky hanbatým fotkám: Někteří odhodili kromě studu i kalhotky

Každý pojal letos svátky jara po svém. Někteří běhali s dětmi po zahradě a hledali kraslice, jiní koledovali s pomlázkou alespoň u nejbližších příbuzných. V době pandemie koronaviru si zkrátka každý snaží zpříjemnit Velikonoce, jak jen to jde.

Stejně tak se o to pokusily některé slavné dámy, které se nezdráhaly nafotit lascivní snímky s oušky nebo nabarvenými vajíčky, aby potěšily své sledující alespoň virtuálně, na sociálních sítích. Bez kalhotek se takhle předvedla například modelka Ana Braga (40) nebo herečka Alicia Arden (53). Ta se ukázala jak nahá, tak v oblečku, který se spíš než na Velikonoce hodil do filmu pro dospělé.

Nepatrně více oblečená, v bikinách, se předvedla vnadná modelka Claudia Romani, která zapózovala i s plyšovým zajdou. Do ulic Los Angeles vyrazila koledovat i herečka Phoebe Price (50). Sice přitom měla na obličeji roušku, ale nepřehlédnutelná byla spíš díky bujnému poprsí, které se dralo ven ze šatů. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků