Petra Svoboda (40 let)
moderátorka

Bulvární status: Vdala se za dlouholetého partnera. Autor: ls


Petra Svoboda

Petra Svoboda Foto: Petr Kozlík jr. a instagram P. Svoboda

Z fleku by mohla zase na přehlídkové molo. Krásná moderátorka Televizních novin pózovala jako sexy modelka

Petra Křivková Svoboda (40) patří k ozdobám Televizních novin. Moderátorka v posledních měsících zhubla několik kilo a svou dokonalou postavu prodala na svůdných, vyletněných fotkách, kde by si ji lidé z fleku mohli splést s nějakou slavnou modelkou. Modelingu se ostatně sama věnovala už jako dospívající dívka.

Moderátorka prý váží méně než před svým druhým těhotenstvím. Žádnou speciální dietu ale nedrží. Postavu si zkrátka jednoduše udržuje tím, že je pořád v jednom kole.

Odhalila dekolt i stehna v mini: Petra Svoboda recykluje jako Kate Middleton, šaty klidně vynese víckrát

„Mám asi 51 kilogramů, ale diety v tom nejsou. Loni na podzim jsem měla zřejmě covid a neměla jsem dlouho moc chuť na jídlo. Do toho se snažím skloubit rodinu a pracovní povinnosti, což je někdy náročné. Snažím se tak moc nepřejídat na noc,“ vypočítala, čemu všemu vděčí za štíhlou figuru.

Blond moderátorka zpráv na Nově zářila. Křivky předvedla v těsných šatech s odhaleným dekoltem

Moderátorka je známá tím, že fandí recyklaci a udržitelnosti oděvů, kterou zpropagovala Kate Middleton. Ve společnosti se proto klidně ráda ukáže víckrát ve stejných šatech. „Myslím, že je škoda obléknout hezké šaty jen jednou. Neříkám, že byste je měli nosit třikrát do měsíce, ale jednou za čas, proč ne,“ řekla nedávno Super.cz.

Nyní už se těší, až si s rodinkou užije prosluněné léto, které bude zakončené velkými změnami. „Edík oslaví v srpnu třetí narozeniny a v září nastupuje do školky, tak moc doufám, že se tam dobře adaptuje,“ přeje si. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků