Petra Pudová (34 let)
zpěvačka

Bulvární status: Zdá se, že třetí vztah jí konečně vyšel a je v něm šťastná. Autor: daz


Petra Pudová a její o 27 let starší matka Anežka

Petra Pudová a její o 27 let starší matka Anežka Foto: Facebook P. Pudové

Jablko nepadlo daleko od stromu: Matka roztomilé české zpěvačky vypadá jako její starší sestra

Je jí třiapadesát, ale stejné geny se zpěvačkou Petrou Pudovovou (34) se rozhodně nezapřou! „Maminka je Anežka, mám po ní oči a postavu,“ chlubí se pyšně maminkou Petra.

„Ty oči jsou trochu mixnuté s tatínkovými, ale větší převaha je samozřejmě mámina. Máme i stejné obočí. A co se týče povahy, všímám si čím dál tím víc toho, jak moc se chovám podobně jako ona. Taková vtipná věc je, že se stejně jako ona poslední dobou každou chvíli o něco praštím. To máme rodové,“ směje se kráska, která nedávno vlivem stresů po rozchodu přibrala a neskutečně jí to sekne.

„S mamkou mám výborný vztah, jsme kamarádky. Teď spolu dokonce bydlíme a vůbec si nelezeme na nervy. Poslední dobou mám neuvěřitelně moc práce a jsem ráda, že se na maminku můžu spolehnout. Jsem šťastná, že je schopná postarat se mi o psy. Uvaří jim, vyvenčí, je to opravdová psí máma,“ vypráví o své rodičce.

A přestože Anežka byla v mládí velká krasavice, prý nikdy nebyla do větru. „Ona se jen tak nedala. Chlapi o ni museli bojovat,“ dodala Petra Pudová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek