Petra Janů (68 let)
zpěvačka

Bulvární status: Stále má věrné publikum. Autor: ac


Petra Janů celé léto čerpá energii na chalupě v lesích.

Petra Janů celé léto čerpá energii na chalupě v lesích. Foto: archiv P. Janů

Žádnou exotiku nečekejte: Petra Janů prozradila, kde tráví celé léto

Během roku Petra Janů (68) objíždí s kapelou Amsterdam celou Českou republiku a absolvuje desítky koncertů. Na rozdíl od většiny muzikantů, kteří mají v létě nejvíce akcí, si ale o prázdninách naopak dopřává víc volna, aby nabrala nové síly.

Ačkoliv je zpěvačka velmi společenská a ráda s kamarádkou vyráží na výlety za poklady české země, nejvíce času tráví na chalupě v lesích na Jindřichohradecku. I tam teď má ale pěkně rušno.

„Všichni si myslí, že na chalupě si strašně odpočinu, ale teď tam mám řemeslníky. Do toho občas jezdí kamarádi a těm zase vyvařuju, protože šíleně ráda sleduju, jak jim chutná a jak pak pod stromem spokojeně funí. Já si tyhle gastroorgie ráda odepřu, čímž neříkám, že hladovím. Jen se zkrátka víc hlídám. Do toho cvičím, chodím s hůlkama na procházky. A to mi ke spokojenosti stačí," prozradila zpěvačka.

Na závěr prázdnin ale přece jen vycestuje také k moři. „Koncem srpna odlétám do Řecka. Moře prostě miluju a alespoň jednou dvakrát za rok si ten luxus dopřávám. Vracím se vždy jako znovuzrozená," přiznala trojnásobná Zlatá slavice. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků