Petra Faltýnová (43 let)
modelka

Bulvární status: Zasnoubila se se svým americkým miliardářem Davidem. Autor: daz


Rozchody v roce 2015

Rozchody v roce 2015 Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová, Hermína

Roman Vojtek, Leoš Mareš, Lucie Borhyová a další: Cesty těchto párů se letos rozešly

Rozchody a rozvody k životu patří stejně jako svatby, nové vztahy či narození dětí... Letos společnou cestu ukončily - některé v poklidu, jiné za burácení hromů - tyto páry.

Nejčerstvější informací je rozchod vítězky StarDance Marie Doležalové (34), která ukončila vztah s (ex)partnerem Pavlem. Rozešli se bez pozornosti médií, Maruška rozluku prozradila v rozhovoru před finále taneční soutěže.

Velké pozornosti se naopak dostalo rozchodu Leoše Mareše (45) a Petry Faltýnové (43), a to přestože nešlo o první, ale o několikátý (zatím to vypadá, že bude konečně platný, neb oba mají již delší dobu nové partnery), Lucie Borhyové (43) a jejího kolegy ze zpravodajství Novy Michala Hrdličky či Romana Vojtka (49) a jeho ženy Terezy. Jejich rozchod přišel nečekaně, krátce před narozením jejich společného syna Benedikta. Na přetřes přišel také rozchod Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka.

Vztah nevydržel ani Vlaďce Erbové (40) a Tomáši Řepkovi, hercům Hynku Čermákovi a Daniele Choděrové, Lucii Bílé (55) a Petru Makovičkovi, bývalé České Miss Gabriele Frankové a rozpad vztahu nedávno potvrdila také moderátorka Kristina Kloubková. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků