Petra Faltýnová (43 let)
modelka

Bulvární status: Zasnoubila se se svým americkým miliardářem Davidem. Autor: daz


Moderátorka zase předstírala, že neví, proč jí vypadávají ňadra.

Moderátorka zase předstírala, že neví, proč jí vypadávají ňadra. Profimedia.cz

Dobrý den, vnady ven: Pětačtyřicetiletá moderátorka ztratila soudnost. Z šatů bez podprsenky jí na večírku vykoukla ňadra

O tom, že některé dámy nemají soudnost ani v pětačtyřiceti letech, svědčí případ anglické moderátorky Lizzie Cundy, která je v nenošení podprsenek stejně zběhlá jako česká modelka Petra Faltýnová (43).

Dvojnásobná mamina si nechala chirurgicky upravit své vnady, na které je natolik hrdá, že je neustále ukazuje fotografům ve značně úsporných šatech. Výsledkem je samozřejmě to, že jí prsa téměř pokaždé z šatů vypadnou a světlo světa spatří její bradavky.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se Lizzie po každém podobném extempore nesnažila předstírat, že k nehodě s ňadry došlo vlastně úplnou náhodou. Ve skutečnosti svá bujná ňadra ukazuje schválně, aby na sebe upozornila přítomné fotografy.

Bývalá modelka chce zřejmě zvýšit sledovanost pořadů WAGS World či show So Would You Dump Me Now?, které s velkou pompou uvádí. A protože nic jiného nezabírá, jde na to, jak je ostatně zvykem i u mnohem méně známých celebrit, přes prsa. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků