Petra Faltýnová (43 let)
modelka

Bulvární status: Zasnoubila se se svým americkým miliardářem Davidem. Autor: daz


Nejkrásnější šaty z České Miss

Nejkrásnější šaty z České Miss Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová

Inspirujte se: Tohle je 10 nejkrásnějších šatů z České Miss. Vynesly je tyto krásky

Finále České Miss je každoročně jednou z hlavních událostí sezóny, na kterou se bývalé královny krásy připravují několik měsíců. Sehnání dobrého kadeřníka, vizážisty a v neposlední řadě ušití luxusní róby u známého návrháře dá zabrat.

Řada z bývalých královen neoslnila, některé byly úplně vedle, ale my vám ukážeme ty, které se trefily do černého. Deset českých krásek se obléklo na výbornou a většinou je to nestálo ani korunu. Přední čeští návrháři na tyto příležitosti rádi své luxusní róby půjčí a odměnou je jim to, že je nejkrásnější Češky dokonale vynesou.

A které dámy letos zabodovaly? Aneta Vignerová (33), která patří k nejlépe oblékaným Češkám už dlouho, opět nezklamala. Úchvatné šedé šaty Lukáše Macháčka předvedla Jitka Nováčková (29), zabodovala Monika Leová (29), která dokonce zvolila šaty z konfekce, jsou z dílny návrhářky Ivany Mentlové pro Pietro Filipi.

Naprosto dokonalá byla módní bloggerka Míša Štoudková v šatech Jiřího Kalfaře a zabodovala také hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová v šatech Taťány Kovaříkové.

Iva Kubelková (44) jako jediná zvolila zahraničního návrháře, slušelo to také Gabriele Kratochvílové, Tereze Chlebovské, Renatě Langmannové nebo Petře Faltýnové. Podívejte se na 10 nejkrásnějších rób České Miss. 

Která dáma vás svým outfitem zaujala nejvíce?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků