Petra Černocká (72 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Saxana stále baví děti i dospělé svými písničkami. Autor: gw


Michaela Maurerová se objevila ve společnosti se všemi třemi dětmi.

Michaela Maurerová se objevila ve společnosti se všemi třemi dětmi. Herminapress

Míša Maurerová vyvedla do společnosti všechny tři ratolesti: Takhle vypadá spokojená maminka

Posledních pár měsíců je Michaela Maurerová (42) mámou na plný úvazek. K dvojčatům Pepíkovi a Magdalence (10) totiž vloni v prosinci přibyla dcerka Emma, a tak nemá moc času nazbyt. Celý její svět se teď točí především kolem mateřských radovánek, a tak je ráda za každou příležitost, kdy se dostane do společnosti.

Teď herečka vyrazila na křest nové knihy Čarodějnice Bordelína, kam vyvedla kromě dvojčat i čtyřměsíční Emičku. Tu houpala a utěšovala v kočárku starší sestřička Magdalenka, zatímco její maminka společně s Petrou Černockou (72) a autorkou Sandrou Dražilovou křtila pohádkovou knížku.

„Pohádky doma čteme a také si je sama vymýšlím. Když popustím uzdu fantazii a vyprávím nějakou z hlavy, musí to být příběhy univerzální, tedy zajímavé pro kluka i holčičky. Takže v nich nesmí chybět drak, jeskyně, brnění a trošička krve a samozřejmě musí vždycky skončit dobře,“ prozradila herečka.

Tato pohádka je o malé čarodějnici, která si moc nepotrpí na pořádek. „V tomhle jsme na tom s autorkou stejně. Ona má tři děti, já také, ty její si občas s pořádkem netykají, stejně jako moje,“ přiznala Míša. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků