Petra Černocká (72 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Saxana stále baví děti i dospělé svými písničkami. Autor: gw


Petra Černocká

Petra Černocká Foto: archiv P. Černocké

Vykouzlila Saxana elixír mládí? Petra Černocká (69) ukázala na dovolené figuru v plavkách

Herečka a zpěvačka Petra Černocká (72) si nedávno dopřávala prosluněnou dovolenou v Egyptě. Společně s dcerou Bárou Vaculíkovou (39) a vnučkou Olivií Coco (8) chytala bronz u moře a užívala si perfektní relax.

Slavná Saxana z legendární Dívky na koštěti se udržuje ve formě a klidně se tak může chlubit postavičkou v plavkách. Figuru má totiž na svůj věk pořád skvělou a babičkovská léta byste této vitální dámě vůbec netipovali.

„Nejvíc si dovolenou užila Coco. Na zájezdu byl program pro děti, je pohybově nadaná, chodila na tanečky i aerobik s dospělými, tohle ona miluje. Jely jsme tam hlavně kvůli ní, je to naše tradice. Jezdíme takhle do tepla každý rok, když je u nás nevlídno,“ řekla Super.cz Černocká.

S dcerou Bárou se občas na dovolené pouští i tak trochu do práce, ale teď jen odpočívaly. „S dcerou někdy na dovolené píšeme texty, ale letos jsme měly všechno hotovo. Bára loni vydala desku Automatka, to je o takových tématech jako jsou děti, matky a babičky,“ líčila herečka a zpěvačka, kterou dovolená u moře nabila neutuchající energií. 

Anna Veškrnová , Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků