Petr Novotný (74 let)
bavič, moderátor a podnikatel

Bulvární status: Opět utekl hrobníkovi z lopaty. Autor: daz


Petr Novotný dorazil na akci se svou ženou.

Petr Novotný dorazil na akci se svou ženou. Profimedia.cz

Bavič Petr Novotný je po těžké nemoci v dobré formě: Po roce vyrazil do společnosti

Poslední roky nebyly pro Petra Novotného (74) příliš jednoduché. Prošel si hned několika zdravotními problémy, kvůli kterým musel být velmi často také hospitalizován. Díky výborné lékařské péči, ale také podpoře rodiny, která stála po celou dobu po jeho boku, se známý bavič dostal z nejhoršího a opět se může radovat ze života.

Ten tráví převážně doma se svou manželkou, dětmi a vnoučaty. Po roce ale udělal výjimku a vyrazil tentokrát mezi lidi. Nenechal si ujít křest řeporyjského nástěnného kalendáře, a ve společnosti se tak objevil po roce. Novotný dorazil na akci ruku v ruce se svou manželkou Miroslavou a ve skvělé náladě.

Na akci nechyběl ani jeho syn Pavel Novotný, který je v Řeporyjích starostou. Slavnostní křest si oblíbený bavič užil se vším všudy a nepohrdl ani připraveným občerstvením. Po skončení akce nasedl se ženou do auta a odjel domů, kde mu je po zdravotních komplikacích stále nejlépe. Novotného začalo zdraví trápit v roce 2013, kdy prodělal mrtvici.

O tři roky později ho zaskočilo selhání ledvin. Následně musel v roce 2017 po prodělaném infarktu do nemocnice znovu, a to na operaci srdce. Začátkem loňského roku byl pak hospitalizovaný kvůli selhání organismu. Loni na podzim pak podstoupil dlouho odkládanou operaci prostaty. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků