Petr Bende (45 let)
zpěvák

Bulvární status: Kupodivu jako jeden z mála zpěváků ze SuperStar nezapadl. Autor: daz


Proběhly první zkoušky na koncert k uctění památky Věry Špinarové.

Proběhly první zkoušky na koncert k uctění památky Věry Špinarové. Foto: archiv Produkce - Vzpomínkový koncert na Věru Špinarovou

Ještě bez make-upu a kostýmů: Zpěváci už zkoušejí na vzpomínkový koncert pro Věru Špinarovou

Tento týden proběhla první část zkoušek na Vzpomínkový koncert. Kapela Adam Pavlík BAND, kvarteto členů Janáčkovy filharmonie Ostrava a první část účinkujících - Ilona Csáková (52), Heidi Janků (59), Markéta Konvičková (28) a Petr Bende (45) mají odzkoušeno i sladěno.

Koncert k uctění památky nečekaně zesnulé zpěvačky má mít stejný program jako ten, který už Věra Špinarová nestihla dokončit. Program je ovšem na rozdíl do účinkujících ještě tajný. Diváci se prý mají nechat překvapit. A může jich být ještě víc, než bylo původně plánováno. Prostor se totiž rozšířil ještě o tribuny.

Koncert nese název A pořád Vás mám ráda. Těšit se můžete na průřez repertoárem Věry Špinarové v podání jejích kolegů a přátel. Kromě výše jmenovaných to budou Marie Rottrová, Jarek Nohavica, Jitka Zelenková či Petra Janů. A chybět nebudou ani neopakovatelné duety těchto interpretů. Hudebního doprovodu se samozřejmě zhostí kapela Věry Špinarové – Adam Pavlík BAND a také kvarteto členů Janáčkovy filharmonie Ostrava. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků