Petr Bende (45 let)
zpěvák

Bulvární status: Kupodivu jako jeden z mála zpěváků ze SuperStar nezapadl. Autor: daz


Petr Bende s rodinou na dovolené

Petr Bende s rodinou na dovolené Foto: archiv P. Bende

Pivní panděro nehrozí: Známý český zpěvák předvedl figuru v plavkách, jeho žena v bikinách

Zpěvák Petr Bende (45) se konečně utrhl a udělal si čas pro rodinu. S manželkou Zuzanou a syny Matyasem a Maxem vyrazil do tureckého Beleku. A na fotkách, kde jsou všichni čtyři v plavkách, je jasné, že Petrovi rozhodně pivní panděro nehrozí. A jeho žena má po dvou porodech naprosto luxusní postavičku.

"Na Belek jsme dostali tip od mého kamaráda Imeda, jehož cestovka mi s výběrem vždycky skvěle pomáhá, a i tentokrát jsme nadmíru spokojení," svěřil Bende, který už si opravdu potřeboval odpočinout.

O tom svědčí i jeho poslední týden před dovolenou. "Před odletem jsem stihl natočit píseň pro Karla Gotta na jeho chystané album a odehrát čtyři koncerty. Poslední koncert se konal v Mikulovicích u Jeseníku v osm hodin večer, odkud jsem jel přímo na letiště a v pět ráno fičel do Turecka. Taktak jsem stihnul nabrat rodinu, aby nám letadlo neuletělo," popsal nám Petr.

"Po návratu mě čeká 12. července jeden z největších festivalů u nás Vysočina fest, kde vystoupíme po boku hvězd ve výjimečné sestavě s kapelou a cimbálovkou. Z tohoto festivalu chceme pořídit letní open air DVD," dodal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků