Petr Bende (45 let)
zpěvák

Bulvární status: Kupodivu jako jeden z mála zpěváků ze SuperStar nezapadl. Autor: daz


Petr Bende se na koncert dopravil letadlem.

Petr Bende se na koncert dopravil letadlem. Foto: archiv Petr Bende

Nejen světové hvězdy létají na koncerty letadlem: Takhle ale prý běžný den Petra Bendeho nevypadá

Ostrava - Brno - Praha - letiště Letňany - Holíč /SK/ - Tišnov - Brno - Ostrava. Tak takhle vypadal itinerář na jeden z víkendových dnů, který se rozhodně nedá zvládnout běžnými dopravními prostředky. Zpěvák Petr Bende (45) to ale dokázal vyřešit.

"Ne že bych nekoncertoval často, ale tolik vystoupení v jeden den, a ještě na opačných stranách republiky, a dokonce i na Slovensku, se mi sešlo poprvé. Byl to maraton, ale rozhodl jsem se, že to dám," svěřil Super.cz. "Jen jsem prostě musel sehnat letadlo," smál se.

Maraton začal hned ráno, kdy se musel Petr přesunout z Ostravy, kde s manželkou a syny žije, do Prahy nejprve na zvukovou zkoušku pak na vystoupení ve Žlutých lázních, kde byl jedním z hostů Avon Pochodu.

"Pak už na mne v Letňanech čekal pilot Leoš Ertl a zamířili jsme na Slovensko, kde jsem měl koncert na hradě v Holíči, což bylo místo s úžasnou atmosférou. A odtamtud už jsme jeli zase autem do Tišnova," vyprávěl. "Zvládli jsme to s odřenýma ušima a doma jsem padl do postele úplně vyčerpaný," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků