Petr Bende (43 let)
zpěvák

Bulvární status: Kupodivu jako jeden z mála zpěváků ze SuperStar nezapadl. Autor: daz


Kateřina Baďurová, Martin Procházka a David Švehlík zatančí ve StarDance.

Kateřina Baďurová, Martin Procházka a David Švehlík zatančí ve StarDance. Foto: Super.cz

Známe kompletní sestavu StarDance: Své boky rozvlní Bende, sličná atletka i fešný hokejista

Známe všechny poslední neznámé účastníky páté řady taneční soutěže StarDance, která už na podzim pobaví všechny tancechtivé diváky.

V rytmu taneční hudby se rozvlní herec David Švehlík, zpěvák Petr Bende (43), hokejista Martin Procházka a bývalá tyčkařka Kateřina Baďurová.

Zmíněné osobnosti doplní již známou sestavu herců Danu Morávkovou (49), Báru Polákovou, Oldřicha Navrátila a krásnou modelku Pavlínu Němcovou (47), o kterých Super.cz informoval jako první.

Česká televize se tentokrát nemůže pochlubit kdovíjak hvězdnou sestavou. Na rozdíl od minulých ročníků se jí nepodařilo zlákat žádnou celebritu velkého formátu, jakou byly v minulosti například herečky Taťána Vilhelmová, Jitka Čvančarová (42) nebo zpěvačka Aneta Langerová (33).

Řada známých osobností totiž České televizi účast ve StarDance odřekla, a tak se sestava soutěžících „upekla“ až na poslední chvíli. „Ještě na začátku srpna nebyla ve StarDance obsazena dvě jména, protože řada oslovených hvězd svou účast v soutěži z různých důvodů odmítala,“ řekl Super.cz zdroj z České televize.

Zejména z časových důvodů odmítli tančit ve StarDance zpěváci Tomáš Klus (34) a Ewa Farna (27) nebo herec Ondřej Brzobohatý, kteří nám tvrdili, že nevylučují svou účast v dalších ročnících.

Neúspěšné vyjednávání probíhalo také s herečkami Eliškou Balzerovou, Simonou Stašovou či Janou Strykovou. Zda chabý výběr známých tváří přiláká širokou diváckou obec k obrazovkám i popáté, se ukáže už brzy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků