Pepa Vojtek (55 let)
zpěvák

Bulvární status: Rocker doposud každému svému dítěti dopřával luxus vlastní matky. Ale s manželkou Jovankou už má dokonce dvě. Autor: daz, ls


Takhle vypadá pódium, na kterém se zrodí nová hvězda.

Takhle vypadá pódium, na kterém se zrodí nová hvězda. Foto: TV Nova

Je to tady, soutěž Hlas Česko Slovenska má za sebou první natáčení. Nahlédněte do zatím utajených míst

Vše je připraveno, může se začít. Řeč je o očekávané soutěži Hlas Česko Slovenska, jejímiž porotci budou Dara Rolins (47), Patrik Vrbovský (43), Michal David (60) a Pepa Vojtek (55). Právě včera soutěž odstartovala a na zbrusu novém pódiu se poprvé natáčelo.

Obrovská stage bude jednou ze tří, na kterých se bude pěvěcká soutěž odehrávat. „Postupem času se navíc bude scéna dramaticky zvětšovat, například počet míst v publiku se v konečné fázi více než ztrojnásobí, přibydou LED obrazovky a další vymoženosti,“ řekla k projektu PR manažerka Novy Lucie Bártová.

Velikost scény je přitom fascinující. Soutěžící a štáb budou mít k dispozici neuvěřitelných 1000 m2 a za jejich výkony jim bude z publika tleskat až 280 fanoušků.

Dostat stage do Prahy ale nebyla žádná legrace. "Pódium bylo vyrobeno ze speciálního tvrzeného skla a do České republiky bylo dovezeno pěti velkými kamiony," dodala Bártová. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků