Pepa Vojtek (56 let)
zpěvák

Bulvární status: Rocker doposud každému svému dítěti dopřával luxus vlastní matky. Ale s manželkou Jovankou už má dokonce dvě. Autor: daz, ls


Syn Pepy Vojtka a Jovanky se dal na hraní.

Syn Pepy Vojtka a Jovanky se dal na hraní. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Syn Pepy Vojtka nezáří jen v seriálu: Sedmiletý Adam má za sebou premiéru svého prvního filmu

Na svého sedmiletého syna musí být rocker Pepa Vojtek (56) náležitě pyšný. Malý Adam se sice nevydal v tátových šlépějích a nezačal se věnovat hudbě, ale chytlo ho hraní. Už od malička k tomu měl předpoklady, a tak ho zkusila jeho maminka, tanečnice Jovanka Vojtková, přihlásit na casting.

„Má to v sobě, proto mě napadlo přihlásit ho do agentury. Od malička se rád předvádí, převlíkal se do kostýmů svých filmových hrdinů. Tak jsem si říkala, že ho přihlásím, zkusíme pár castingů a uvidíme,“ prozradila Super.cz Jovanka.

Malý Adam tak získal roli v Ordinaci v růžové zahradě, kde se začal objevovat jako syn Radima Fialy a za sebou už má i premiéru svého prvního filmu. V novém snímku Past od České televize, který je o životě herečky Jiřiny Štěpničkové, ztvárnil jejího syna. Na uvedení snímku, které před nedělní televizní premiérou proběhlo v kině Atlas, tak nemohl chybět Adam ani jeho rodiče.

„Je u něho výhoda, že je zvyklý od malička na prostředí divadla a podobně. Takže pro Adama prostředí před kamerami nebyl problém,“ svěřila se Jovanka s tím, že si syn hraní užívá. „Já opravdu netlačím na pilu, nechávám tomu volný průběh a uvidím, kam nás vítr zavane. Zatím to Adama baví,“ prozradila Vojtková a dodala: „Člověk, když vidí to zákulisí filmu, jak se to točí a co za tím bylo, tak je to pro nás nová zkušenost a jsme pyšní,“ řekla Jovanka k roli svého syna, který si zahrál herce Jiřího Štěpničku v jeho dětském věku. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků