Pepa Vojtek (56 let)
zpěvák

Bulvární status: Rocker doposud každému svému dítěti dopřával luxus vlastní matky. Ale s manželkou Jovankou už má dokonce dvě. Autor: daz, ls


Josef Vojtek kapra moc nemusí... Super.cz

Kapra do něj nedostanete, protože mu je líto, že musí umřít! Pepa Vojtek na Štědrý den jí jen vinnou klobásu

Pepa Vojtek (56) s manželkou Jovankou si dnes užívají svátky v klidu. Pepa nepatří k mužům, kteří ještě dnes vybíhají, aby nakoupili dárky. "Mám dárky už dva měsíce předem. Nakupuju v klidu, průběžně. Chci se vyhnout šílenství, které vládne. To je nesmysl to řešit na poslední chvíli," řekl Super.cz Pepa.

"Měl jsem včera poslední představení, dvoják Tarzana, teď se hraje až 30. prosince a na Silvestra. Vyrazíme si asi celá rodinka, pak se projdeme. Nemám rád organizované pití, Vánoce i Silvestra slavíme doma, nikam nejezdíme," vysvětluje.

Dnes mu na štědrovečerní tabuli bude chybět kapr. "Já nejím kapra, ale vinné klobásy. Kapra nejím, je mi jich kluků líto, že musí umřít," usmívá se.

"Máme řízky, bramborový salát, rybí polévku. Já jediná jím k obědu kubu. Chodíme odpoledne na procházku s našimi pejsky, jdeme naproti Ježíškovi. Všechno je hotové," dodala Jovanka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků