Pavlína Danková (58 let)
moderátorka

Bulvární status: Porazila rakovinu a vypadá famózně. Autor: ank


Pavlína Danková s novým přítelem na udílení cen TýTý

Pavlína Danková s novým přítelem na udílení cen TýTý Michaela Feuereislová

Pavlíně Dankové zrušili Občanské judo, smutek zahání s novým přítelem

Moderátorka Pavlína Danková (58) přišla po třinácti letech o práci. Televize Nova ruší pořad Občanské judo. Dankovou může alespoň těšit nová láska. Poprvé se v sobotu ve společnosti ukázala s novým přítelem, manažerem Milanem Benešem.

Danková (58) dostala padáka na Nově minulý týden.Televize zrušila pořad Občanské judo po šestnácti letech vysílání. Danková (58) byla jeho tváří třináct let. „Moje rozhodnutí to nebylo. Ale není to můj pořad ani moje televize, tak co můžu dělat,“ řekla smutně Danková.

Vyhazov z práce zahání v náruči nového partnera Milana Beneše. Vedle něj půvabná moderátorka doslova září. Poprvé se ve společnosti objevili ruku v ruce na udílení cen TýTý.

Danková s manažerem Benešem chodí tři měsíce. Doposud ho ale na veřejné akce nebrala. Do společnosti vyrážela většinou s kamarádkou Lenkou Hornovou.

„Jsem od Nového roku opět šťastná, protože jsme spolu teprve tři měsíce, tak nechci nic zakřiknout,“ prozradila Danková, která se svojí novou láskou v pondělí odletěla na dovolenou na exotické Maledivy.

Danková má z prvního manželství dvacetiletého syna Tomáše. Před současným partnerem Milanem Benešem chodila dva roky se senátorem a ředitelem pražské záchranné služby Zdeňkem Schwarzem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků