Pavla Vitázková (41 let)
herečka

Bulvární status: Je maminkou dvou dětí. Autor: veš


Pavla Vitázková

Pavla Vitázková Foto: hermina.cz

Víme, co se stalo se Soňou ze seriálu Cesty domů. Pavla Vitázková vypadá jako Lara Croft

Blonďaté Soně ze seriálu Cesty domů dala herečka Pavla Vitázková (41) vale. Poté, co její postava zemřela při autmobilové nehodě, nechce se k ní vracet. Razantně změnila barvu vlasů a její něžné rysy a zaoblená postava jsou pryč. Začíná připomínat Laru Croft.

"Od června jsem začala pravidelně a hodně cvičit. Stala jsem se tváří jednoho studia v Brně a hodně na sobě makám. Kromě toho, že normálně cvičím, chodím také na power plate a na všechny možné procedury. Nechávám si rozpouštět tuky pomocí radiofrekvence, kdy se tělo zahřívá na osmatřicet stupňů," popsala Super.cz. A pochopitelně změnila i jídelníček.

Její snaha je hodně vidět. "Obléknu věci, do kterých jsem se dva roky nedostala," pochlubila se štíhlou vypracovanou postavou na křtu knihy Cesty domů v pražském knihkupectví, kde se sešla i s bývalými kolegy.

Na obrazovce herečku v nejbližší době neuvidíme. Nabídky, které jí přišly, odmítala, protože si chtěla odpočinout a více se věnovat divadlu v Brně, kde žije s manželem, který je také herec. 

Saša Šeflová , Super.cz