Pavel Šporcl (49 let)
hudebník

Bulvární status: Český houslový virtuos, manžel herečky Báry Kodetové. Autor: rach


Barbora Kodetová Super.cz

Bára Kodetová vyrazila poprvé od uvolnění opatření do kadeřnictví: V novém účesu a elegantním overalu vypadala fantasticky

Herečka Barbora Kodetová (52) si po koronavirové pauze mohla konečně dopřát péči profesionálů a vyrazila do luxusního francouzského kadeřnictví v centru Prahy. Zajímalo nás, jestli si v době zavřených salonů vystačila sama, nebo si po vzoru jiných pozvala kadeřníka domů.

„Byli jsme poměrně dost zodpovědní, takže jsme se o sebe starali spíš navzájem. Být mezi lidmi, v hezkém prostředí a nechávat se hýčkat je v poslední době velmi vzácná věc,“ prozradila Super.cz

Barbora má tři dcery, z bývalého manželství nejstarší Lily (20), se současným manželem, houslistou Pavlem Šporclem (49) dcery Violetu (14) a Sophii (12). Všechny tři slečny jsou ve věku, kdy jim už šminky a zkrášlování nejsou cizí. Pro rady ohledně líčení si ale k mamince nechodí.

„Já se chodím radit k nim, ony toho ví daleko víc než já,“ říká s úsměvem. „Tím, že jsou na sociálních sítích, tak jim všechny youtuberky říkají, co mají dělat, takže v tomhle ohledu maminku nepotřebují. Akorát, když potřebují ukrást nějaký štěteček, tak to přijdou rády,“ směje se.

Za 2 měsíce zhubla 11 kilo: Báru Kodetovou byste skoro nepoznali

Během koronavirové doby sice ubylo pracovních nabídek, ale jak herečka sama říká, doma se rozhodně nenudila. Přibyla péče o domácnost, děti, manžela a k tomu každodenní online výuka i vymýšlení odpoledního programu. „Ta doba je velmi frustrující a demotivující a člověk ze dne na den neví, co bude,“ přiznává Bára, která se podělila o tipy, jak si v nelehké době udržet dobrou náladu.

„Je velký boom otužování, i já jsem se snažila, ale přes zimu ne, nejsem tak odvážná. Udrželi jsme si dobrou náladu tím, že jsme se k sobě celou tu dobu chovali moc hezky. Utvrdili jsme se v tom, že náš vztah je opravdu velmi pevný, a že se máme rádi i ve stísněných podmínkách,“ vysvětluje. „Jinak zpívám, co to jde, to je pro mě v podstatě taková meditace,“ dodala s úsměvem. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek